Munkaügyi-TB ügyintéző, HR adminisztrátor

Job ID:
R-36988
Category:
Human Resources
Location:
Budapest, Budapest
Date posted:
04/26/2022

A munkakör célja

Munkaügyi-TB ügyintéző, HR adminisztrátor munkakörben dolgozó kolléga teljes körű munkaügyi feladatokat, releváns tapasztalat és végzettség esetén részt vesz a bérelszámolás és társadalombiztosítási kifizetőhelyi teendők ellátásában is a teljes magyar szervezetre havi, illetve éves éves szinten.

Fő felelősségi körök

HR Adminisztráció:

  • A személyügyi nyilvántartó rendszer (Workday) kezelése/munkaügyi adatok, tranzakciók rögzítése (új belépő munkatárs felvétel, belső mozgás, promóció, béremelés, szabadságnyilvántartás stb.). A kapcsolódó szerződések és szerződésmódosítások elkészítése, dokumentálása, megállapodások készítése.
  • Munkavállalói adatok/akták rendezése és naprakész nyilvántartása
  • Diák foglalkoztatottak kezelése és támogatása
  • Cafeteria juttatások: nyilatkozatok kezelése, igények rögzítése, ehhez kapcsolódó számlák jóváhagyása
  • Törvényesen előírt és egyéb ad-hoc riportok elkészítése
  • Együttműködés és adatszolgáltatás hatósági megkeresések esetén

Havi bérelszámolási folyamatok; TB folyamatok és a kifizetőhely működtetése a nyírbátori és veszprémi gyárainkra:

  • Teljeskörű társadalom biztosítási adminisztráció, kalkuláció biztosítása (betegállomány, anyasági ellátás, stb)
  • A bérelszámolási folyamatok kezelése, munkáltatói kölcsönnel, elszámolási kérdéssel kapcsolatos kérdések kezelése
  • Bérelszámolási, adó, társadalombiztosítási, nyugdíjpénztári kérdések kezelése
  • A törvényi változások követése, hatósági riportok készítése
  • Az éves adóbevalláshoz szükséges dokumentumok/igazolások elkészítése, adatellenőrzés

A munkatárs a pozícióban szoros kapcsolatban van a munkavállalókkal, központi bérszámfejtési és HR csapattal, gyári HR kollegákkal és a pénzügyi osztállyal.

Benned látjuk az ideális jelöltet, ha

  • Tettrekész hozzáállással, ügyfélközpontú szemlélettel rendelkezel
  • Magas szinten ismered a társadalombiztosítási, adózási és munkaügyi jogszabályokat
  • Megoldásorientált vagy, jól tudod priorizálni és tervezni a feladataidat és időbeosztásodat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudással rendelkezel
  • Munkaügyi területen 3-5 év tapasztalattal rendelkezel, ebből TB – Bérszámfejtési területen szerzett legalább 3 év tapasztalat (preferáltan kifizetőhelyi gyakorlattal)
  • Társadalombiztosítási szakelőadói végzettség
  • Magabiztos MS Office tudásod van

Amit Mi ajánlunk:

  • Cafeteria juttatás (többek között választható SZÉP kártya, képzések, kulturális események támogatás, vagy akár készpénz opció)
  • Stabil munkahely, kollegiális, támogató munkakörnyezet, egy nemzetközi csapat tagjaként fejleszteni tudod az angol nyelvtudásodat, naprakész tudsz maradni számos innovatív rendszert használhatával (Workday, Service Now, Docusign)
  • Céges laptop és telefon a kényelmes munkavégzéshez
  • Union egészségbiztosítás, ingyenes egészségügyi szűrések és programok
  • Online e-learning platform (Degreed) használata – angol (és bármely más idegen nyelv) nyelvtudásod fejlesztésére is
  • A dolgozói boltban kedvezményes vásárlási lehetőség az Unilever termékkínálatából

Unilever is an organisation committed to equity, inclusion and diversity to drive our business results and create a better future, every day, for our diverse employees, global consumers, partners, and communities. We believe a diverse workforce allows us to match our growth ambitions and drive inclusion across the business. At Unilever we are interested in every individual bringing their ‘Whole Self’ to work and this includes you! Thus if you require any support or access requirements, we encourage you to advise us at the time of your application so that we can support you through your recruitment journey.

Join our talent network

Do you want to stay informed of new roles and programmes, receive interesting updates and relevant content? Then become part of our Unilever talent community so you know what’s going on when.

Join now

Sign up for job alerts

Make sure you see job opportunities when they become available. Just leave a few details below to stay up to date with jobs that suit you and your skills.

Interested InSelect a job category from the list of options. Select a location from the list of options. Finally, click “Add” to create your job alert.

Connect with us

We’re always looking to connect with those who share an interest in a sustainable future.

Contact us

Get in touch with Unilever PLC and specialist teams in our headquarters, or find contacts around the world.

Contact us